firma budowlana wrocławFirma TOMAG realizuje przedsięwzięcia budowlane już od wielu lat. Od roku 2006 wykonaliśmy ponad 25 inwestycji budowlanych dotyczących budownictwa ogólnego, wznoszenia budynków użyteczności publicznej oraz realizacji domów dla osób prywatnych.  TOMAG prowadzi inwestycje budowlane na terenie całej Polski. W latach ubiegłych zrealizowaliśmy też kilka inwestycji w Norwegii, dzięki czemu uzyskaliśmy duże doświadczenie w zakresie budowy na rynkach europejskich.

Każda inwestycja realizowana przez TOMAG to indywidualnie podejście do klienta, gdzie współpracę prowadzimy na zasadach partnerskich oferując najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz wsparcie w świadczonych przez nas usługach. Staramy się wykonywać nasze zadania w oparciu o potrzeby funkcjonalne oraz estetyczne naszych partnerów, gdzie wysoką wagę przykładamy do solidnego wykonania powierzonych nam usług budowlanych. Dbając o najmniejsze szczegóły tak dokładamy wszelkich starań, aby współpraca odbywała się na zasadzie nieustannego dialogu wykonawcy ze zleceniodawcą, co pozwala na dobrą komunikację na każdym etapie budowy. Nasz cel to ciągły rozwój firmy, budowa dobrego wizerunku na rynku polskim dlatego też zależy nam aby każdy Klient był zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany z naszych usług.

Doświadczenie firmy TOMAG w branży ogólnobudowlanejNasi pracownicy to osoby przeszkolone w zakresie technik budowlanych a remonty wykonują od wielu lat. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki swoim umiejętnością potrafią realizować nawet najtrudniejsze i nieszablonowe przedsięwzięcia. Nie boimy się wyzwań, gdyż doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam realnie ocenić - na co jako wykonawcy jesteśmy sobie w stanie pozwolić, korzystając z zaplecza technicznego, kadry pracowników oraz dostępności materiałów na rynku polskim.

Jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę z naszą firmą to dołożymy wszelkich starań, aby wykonywane inwestycję były realizowane na najwyższym europejskim poziomie.